Junkers MIDI ZWB 24-1 RE (dwufunkcyjny) - Kocioł gazowy

Kod produktu: 7736900719

Junkers MIDI ZWB 24-1 RE (dwufunkcyjny) - Kocioł gazowy
3200.00 pln
kupuję szt. 
Termin realizacji: Zapytaj o dostępność
Odbiór osobisty: GRATIS
  • Junkers MIDI ZWB 24-1 RE (dwufunkcyjny) - Kocioł gazowy

OPIS PRODUKTU

Kocioł gazowy Junkers MIDI ZWB 24-1 RE (dwufunkcyjny) 
 


Stosując najnowszy kocioł kondensacyjny Cerapur Midi nie trzeba już wybierać pomiędzy oszczędnościami inwestycyjnymi a eksploatacyjnymi. Korzystna cena urządzenia pozwala na oszczędności już na etapie zakupu. Natomiast technika kondensacyjna (wykorzystywana do ogrzewania i podgrzewu wody użytkowej) gwarantuje wymierne oszczędności paliwa podczas eksploatacji kotła oraz wysoki komfort jego użytkowania.

Najważniejsze korzyści:

  • kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania
  • płynna modulacja mocy
  • panel sterowania Cotronic III
  • zapłon elektroniczny
  • kondensacja podczas pracy na potrzeby c.o. i c.w.u.
  • praca niezależna od powietrza w pomieszczeniu i od ciągu kominowego
  • wymiennik ciepła c.w.u. „rura w rurze” o wysokiej odporności na złą jakość wody (odporny na zakamienianie)
  • cicha praca do 36 d

 

 

Komfort użytkowania
Wysoka wydajność ciepłej wody użytkowej to tylko jedna z zalet zapewniających duży komfort eksploatacji kotła Cerapur Midi ZWB 24-1 RE. Kocioł został wyposażony w wentylator o znacznej wydajności i modulacji w całym zakresie pracy. Dzięki temu działa on bardzo cicho nawet przy współpracy z długimi przewodami powietrzno-spalinowymi. Maksymalny poziom emisji hałasu wynosi do 36 dB(A), choć zwykle dzięki modulacji jest jeszcze niższy.

 

Intuicyjna obsługa
Łatwą obsługę Cerapur Midi ZWB 24-1 RE zapewnia panel sterowania Cotronic III z wbudowanym dużym i czytelnym wyświetlaczem LCD. Dodatkowo kocioł może współpracować z opcjonalnymi termostatami i regulatorami np. TR12, TRZ12-2 lub dowolnym pokojowym termostatem programowalnym typu włącz/wyłącz (ON/OFF).

 

Długa żywotność i ekonomiczna eksploatacja

W kotle zastosowano aż dwa wymienniki ciepła odporne na działanie kondensatu – jeden ze specjalnego stopu aluminium-krzem o wysokiej przewodności cieplnej, drugi z powierzchniami wymiany ciepła wykonanymi ze stali nierdzewnej. Precyzyjna kontrola temperatury i inteligentne sterowanie za pomocą Cotronic III sprawiają, że kondensacja pary wodnej i odbiór ciepła ze spalin przebiegają intensywnie, obniżając zużycie gazu oraz, w sposób precyzyjnie kontrolowany, zapewniając długą żywotność kotła. Dodatkowo technologia „rura w rurze” zastosowana w kotłach Cerapur Midi ZWB 24-1 RE zapewnia intensywną kondensację zarówno podczas pracy dla potrzeb ogrzewania, jak i produkcji ciepłej wody użytkowej. Pozwala także na bezpieczną oraz komfortową eksploatację nawet w przypadku gorszej jakości wody wodociągowej.

 

Wysoka estetyka
Atrakcyjne wzornictwo kotła Cerapur Midi ZWB 24-1 RE oraz jego kompaktowa budowa (wszystkie elementy ukryte są pod estetyczna obudową) sprawiają, że urządzenie nie wymaga stosowania dodatkowych osłon maskujących i prac montażowych.

 

PARAMETRY PRODUKTU

Rodzaj:kondensacyjny - dwufunkcyjny
Komora spalania:zamknięta
Moc:c.o.: 7,3 ÷ 25,6 kW (c.w.u.: 7,3 ÷ 24,0 kW)
Typ zasilania: GAZ ziemny E- GZ 50
Mocowanie:wiszący
Klasa ErP dla c.w.u.A
Klasa ErP dla c.o.B
Wydatek c.w.u.: 11,4 l/min
Wymiary (wys/szer/głęb):725 x 440 x 355 mm
Gwarancja:Producenta do 5 lat
Producent:Bosch Thermotechnik marka JUNKERS
Nr katalogowy:7736900719
Przyłącze spalin:80/125Polityka Prywatności