TRINNITY HOME 22 - Zmiękczacz wody

Kod produktu: TRUZMHOME

TRINNITY HOME 22 - Zmiękczacz wody
2950.00 pln
kupuję szt. 
Termin realizacji: dostępny
Odbiór osobisty: GRATIS

OPIS PRODUKTU

TRINNITY HOME 22 Zmiękczacz jonowymienny
 
Dla mniejszych domów jednorodzinnych (do 6 osób/2 łazienek)
 

 

NOWE MODELE - Urządzenia do uzdatniania i zmiękczania wody

 

Woda wodociągowa zwykle spełnia normy wody pitnej, nie zawsze jednak odpowiada nam jej smak, zapach lub fakt, że nieprzyjemnie wysusza skórę, powoduje osady oraz kamień kotłowy, niszczący instalacje grzewcze, armaturę łazienkową i urządzenia AGD. Z kolei woda z ujęcia własnego najczściej nie odpowiada normom wody pitnej, ze względu na obecność nadmiernych ilości niektórych zwiàzków, np. żelaza, manganu lub amoniaku. Bez względu na pochodzenie wody oraz występujące w niej problemy, możemy w prosty sposób ją uzdatnić, dobierając odpowiednie urządzenie z linii TRINNITY

 
Zmiękczacze i filtry TRINNITY to gama najnowocześniejszych urządzeń do uzdatniania wody, które wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością. Opatentowane, unikalne rozwiązania zastosowane w tych urządzeniach mają na celu uzdatnianie wody w sposób komfortowy, oszczędny i chroniący środowisko naturalne. Posiadają unikalny design, są w pełni automatyczne, tanie w eksploatacji i trwałe. Oferujemy produkt oraz świadczymy usługi na najwyższym poziomie.

 

 

 

Przykładowy schemat instalacji:

 
 
Urządzenie w pełni automatyczne ze sterowaniem objętościowo-logicznym, regeneracja uruchamiana na podstawie ilości uzdatnionej wody z uwzględnieniem jej poboru w czasie. Przeciwprądowy system oczyszczania złoża zmniejsza ilość wody i soli potrzebnej do regeneracji.

PARAMETRY PRODUKTU

Wymiary (wys/szer/głęb):1168/419/502 mm
Producent:ECOWATER
Nr katalogowy:TRUZMHOMEPolityka Prywatności