Zehnder Anemostat nawiewny ComfoValve Luna S125, do TVA

Kod produktu: 705613126

 Zehnder Anemostat nawiewny ComfoValve Luna S125, do TVA
120.00 pln
kupuję szt. 
Termin realizacji: dostępny
Odbiór osobisty: GRATIS

OPIS PRODUKTU

 Zehnder Anemostat nawiewny ComfoValve Luna S125, do TVA

 

 

Anemostat nawiewny Zehnder ComfoValve Luna S125 umożliwia komfortową wentylację wnętrz. Dzięki zoptymalizowanemu zachowaniu powietrza podczas nawiewu (efekt Coandy) anemostat spełnia najwyższe wymagania w zakresie komfortu cieplnego i dźwięku, a uzupełnienie stanowi jego subtelna, odpowiednia forma. Zehnder ComfoValve Luna S125 jest przystosowany do montażu w suficie i w ścianie. Dzięki zintegrowanej gumowej uszczelce anemostat można zamontować szczelnie w prosty sposób. Potrzebną ilość powietrza można ustawiać bez użycia narzędzi, za pomocą dławika zoptymalizowanego pod kątem przepływu. Oszczędza to czas przy montażu i uruchomieniu.

 

Ustawienie ilości powietrza zostaje zablokowane, tym samym niezamierzona zmiana ustawień jest wykluczona. Wysokość zaworu mimo różnych ustawień strumienia objętości pozostaje niezmieniona (30 mm), harmonijnie i dyskretnie dopasowując się do każdego wnętrza. Aby anemostat był zamontowany optymalnie, należy zachować odstęp od ściany wynoszący co najmniej 350 mm. W przypadku zastosowań, w których nawiew o zakresie 360° jest niepożądany, można opcjonalnie dokupić Zehnder Air Blocker, który ogranicza kąt nawiewu do 240°.

 

Zoptymalizowane zachowanie powietrza (efekt Coandy) do niespotykanie cichego wentylowania bez zjawiska przeciągu, szybki i szczelny montaż dzięku zintegorwanej uszczelce, łatwe ustawienie przepływu dzięku wbudowanej skali, materiały odprone na promieniowanie UV, 2 lata gwarancji

 

 

PARAMETRY PRODUKTU

Producent:ZEHNDER
Nr katalogowy:705613126Polityka Prywatności