Euroster 2006TX - Programator pokojowy, bezprzewodowy

Kod produktu: ERR2006TXRX

Euroster 2006TX - Programator pokojowy, bezprzewodowy
318.00 pln
kupuję szt. 
Termin realizacji: 24 h
Odbiór osobisty: GRATIS

OPIS PRODUKTU

Programator pokojowy Euroster 2006TX 

 

Uniwersalne zastosowanie do regulacji pracy kotła C.O. i urządzeń elektrycznych. Tygodniowe programowanie obniża koszty energii, zapewniając komfort w określonych przedziałach czasowych. Intuicyjne programowanie, 2 poziomy temperatury oraz programowanie z dokładnością do 0,5h.
 
Bezprzewodowy regulator temperatury Euroster 2006TX umożliwia w bardzo prosty i efektywny sposób sterowanie temperaturą w pomieszczeniach bez potrzeby pracochłonnej instalacji przewodów pomiędzy regulatorem a urządzeniem grzewczym. W praktyce umożliwia to zmianę miejsca Eurostera w zależności od potrzeb.
 
W regulatorze zastosowano uproszczone, intuicyjne programowanie z możliwością zmian poziomu temperatury bez ingerencji w program. Zastosowany w sterowniku Euroster 2006TX czujnik pozwala na odczyt temperatury co 0,1°C i programowanie temperatury z dokładnością do 0,2°C.
 
Euroster pracuje w trzech poziomach temperatur: temperaturze dziennej, nocnej i przeciwzamrożeniowej. Temperatury dzienną i nocną można modyfikować, temperatura przeciwzamrożeniowa jest wartością stałą.
 
Sterownik można zaprogramować w siedmiodniowym cyklu z dokładnością do 0,5 godz., istnieje zatem możliwość 48 zmian poziomu temperatur w ciągu doby.
 
Regulator umożliwia zaprogramowanie różnych stref czasowych na każdy z dni tygodnia.
 
Po uruchomieniu regulatora nastawy odpowiadają wartościom: temperatura komfortowa (20,4°C) ustawiona jest w przedziałach czasowych pn. - pt. 6:00 – 22:00, sob. - ndz. 7:00 – 22:30. Natomiast temperatura nocna (16,2°C) pn. - pt. 22:00 – 6:00 , sob. - ndz. 22:30 – 7:00. Każdą z nastaw można modyfikować w wybrany przez siebie sposób na każdy dzień tygodnia.
 
Regulator Euroster 2006 TX umożliwia pracę źródła ciepła ze stałą nastawą, czasową zmianą temperatury oraz nastawą zabezpieczenia przeciwzamrożeniowego 5°C.
 
 Zastosowanie:
  • Sterowanie kotłem gazowym, olejowym,
  • Sterowanie pompą centralnego ogrzewania,
  • Sterowanie promiennikami ceramicznymi i nadmuchowymi.
 

PARAMETRY PRODUKTU

Gwarancja:Producenta 24 miesiące
Inne:bezprzewodowy
Nr katalogowy:ERR2006TXRXPolityka Prywatności