Euroster 2006 - Programator pokojowy, przewodowy

Kod produktu: ERR2006

Euroster 2006 - Programator pokojowy, przewodowy
159.00 pln
kupuję szt. 
Termin realizacji: 24 h
Odbiór osobisty: GRATIS

OPIS PRODUKTU

Programator pokojowy Euroster 2006  
 
Uniwersalne zastosowanie do regulacji pracy kotła C.O. i urządzeń elektrycznych. Tygodniowe programowanie obniża koszty energii, zapewniając komfort w określonych przedziałach czasowych. Intuicyjne programowanie, 2 poziomy temperatury oraz programowanie z dokładnością do 0,5h. 
 
Regulator temperatury Euroster 2006 umożliwia w bardzo prosty i efektywny sposób sterowanie temperaturą w pomieszczeniach. W regulatorze zastosowano uproszczone, intuicyjne programowanie z możliwością zmian poziomu temperatury bez ingerencji w program. Zastosowany w regulatorze Euroster 2006 czujnik pozwala na odczyt temperatury co 0,1°C i programowanie temperatury z dokładnością do 0,2°C.
 
Euroster pracuje w trzech poziomach temperatur: temperaturze dziennej, nocnej i przeciwzamrożeniowej. Temperatury dzienną i nocną można modyfikować, temperatura przeciwzamrożeniowa jest wartością stałą. 
 
Sterownik można zaprogramować w siedmiodniowym cyklu z dokładnością do 0,5 godz., istnieje zatem możliwość 48 zmian poziomu temperatur w ciągu doby. 
 
Regulator umożliwia zaprogramowanie różnych stref czasowych na każdy z dni tygodnia. 
 
Po uruchomieniu regulatora nastawy odpowiadają wartościom: temperatura komfortowa (20,4°C) ustawiona jest w przedziałach czasowych pn. - pt. 6:00 – 22:00, sob. - ndz. 7:00 – 22:30. Natomiast temperatura nocna (16,2°C) pn. - pt. 22:00 – 6:00 , sob. - ndz. 22:30 – 7:00. Każdą z nastaw można modyfikować w wybrany przez siebie sposób na każdy dzień tygodnia.
 
Regulator Euroster 2006 umożliwia pracę źródła ciepła ze stałą nastawą, czasową zmianą temperatury oraz nastawą zabezpieczenia przeciwzamrożeniowego 5°C.
 
Zastosowanie:
  • Sterowanie kotłem gazowym, olejowym elektrycznym,
  • Sterowanie pompą centralnego ogrzewania,
  • Sterowanie urządzeniami klimatyzacyjnymi,
  • Sterowanie promiennikami ceramicznymi i nadmuchowymi,
  • Sterowanie ogrzewaniem podłogowym elektrycznym i wodnym (w wersji z czujnikiem podłogowym).
 
 

PARAMETRY PRODUKTU

Gwarancja:Producenta 24 miesiące
Inne:przewodowy
Nr katalogowy:ERR2006Polityka Prywatności