VTS VOLCANO VR-D EC - Destratyfikator

Kod produktu: 1-4-0101-0450

VTS VOLCANO VR-D EC - Destratyfikator
1420.00 pln
kupuję szt. 
Termin realizacji: dostępny
Odbiór osobisty: GRATIS
  • VTS VOLCANO VR-D EC - Destratyfikator
  • VTS VOLCANO VR-D EC - Destratyfikator
  • VTS VOLCANO VR-D EC - Destratyfikator

OPIS PRODUKTU

VTS VOLCANO VR-D EC - Destratyfikator

 

 

Destratyfikator VOLCANO VR-D EC pozwala na szybkie uzyskanie optymalnego komfortu cieplnego, wspomagając układ ogrzewania poprzez skuteczną dystrybucję ciepłego powietrza, realizowaną przez wysokosprawny silnik EC.

 

Destratyfikator z wydajnym i ekonomicznym silnikiem EC nie posiada wymiennika ciepła, jednak doskonale radzi sobie z kierowaniem ciepłego powietrza w dół pomieszczeń. Zwany mieszaczem powietrza, jest przydatny szczególnie w wysokich pomieszczeniach, gdzie występuje problem strat ciepła (ciepłe powietrze ucieka do góry) – kieruje je bowiem z powrotem w dół pomieszczenia. Takie rozwiązanie nie tylko ogranicza koszt wytworzenia ciepła, ale i dba o środowisko, gdyż w danym pomieszczeniu umożliwia ograniczenie liczby urządzeń wytwarzających ciepło.


Dzięki ruchomym kierownicom powietrza, możliwe jest ustawienie konkretnego kierunku nawiewanego powietrza, co z kolei poprawia komfort pracy w danym budynku.

 

 

 

 

 

Wszystkie produkowane destratyfikatory Volcano (rozpoczynając od tygodnia nr 5, 2019 roku), są wyposażone w zestaw 4 uchwytów do montażu podstropowego, umożliwiającego instalację na szpilkach montażowych. (szpilki montażowe poza dostawą VTS)

 

PARAMETRY PRODUKTU

Rodzaj:Destryfikator
Gwarancja:Producenta do 3 lat
Producent:VTS
Nr katalogowy:1-4-0101-0450Polityka Prywatności