Wilo-Isar BOOST5-E-3 - Hydrofor premium stabilne ciśnienie

Kod produktu: 4243583

Wilo-Isar BOOST5-E-3 - Hydrofor premium stabilne ciśnienie
2450.00 pln
kupuję szt. 
Termin realizacji: dostępny
Odbiór osobisty: GRATIS
  • Wilo-Isar BOOST5-E-3 - Hydrofor premium stabilne ciśnienie
  • Wilo-Isar BOOST5-E-3 - Hydrofor premium stabilne ciśnienie

OPIS PRODUKTU

Wilo-Isar BOOST5-E-3 - Hydrofor premium z pompą samozasysającą

 

 

Wilo-Isar BOOST5-E-3 hydrofor premium dla stabilnego ciśnienia w domu i ogrodzie. Wyposażony w pompę samozasysająca (do 8 m) i wszelakie niezbędne elementy sterująco-regulujące. Wydajność maksymalna 83 litry/min, ciśnienie maksymalne 5,5 bar, zasilanie 1~230V,

Wilo-Isar BOOST5 to domowy system podnoszenia ciśnienia, który łączy w sobie pompę elektryczną, elektronikę, falownik, zawory zwrotne i panel sterowania, co zapewnia szybką i łatwą instalację. Może być skutecznie używany w różnych zastosowaniach mieszkaniowych, w których istnieje potrzeba zwiększenia ciśnienia wody. Obejmuje to dystrybucję wody w mieszkaniach, systemy nawadniania oraz pobieranie i dystrybucję wody ze zbiorników lub zbiorników na wodę deszczową.


Wilo-ISAR BOOSTS5 zawiera falownik, aby utrzymać stałe ciśnienie wody zgodnie z rzeczywistymi potrzebami użytkownika. Zapewnia to również cichą pracę, co sprawia że pompa może być montowana wewnątrz mieszkania.


Elastyczność systemu i możliwość dostosowania się do wymagań użytkownika sprawiają, że jest on również efektywny pod względem zmniejszenia zużycia energii i wody.

PARAMETRY PRODUKTU

Producent:WILO
Nr katalogowy:4243583Polityka Prywatności