Twoje konto
Dane Zamawiającego
* pola obowiązkowe przy rejestracji
E-mail*
Haslo* Nowe hasło powtórz hasło
Osoba kontaktowa (Imię i Nazwisko)*
Telefon*
Dane do wystawienia faktury
Odbiorca* Osoba prywatna Firma
Imię i Nazwisko*
Pełna nazwa firmy*
NIP*
Kod pocztowy*
Miasto*
Ulica, numer* domu lokalu
Miejsce dostarczenia przesyłki (wypełnij jeśli inne niż na fakturze)
Firma
Imię i Nazwisko
Kod pocztowy
Miasto
Ulica, numer domu lokalu


*

Zapoznałe(a)m się zasadami ochrony danych osobowych zwanymi dalej Polityką Prywatności oraz wykorzystywaniem ich w celu realizacji umów sprzedaży i kontaktu z nabywcą. Administratorem danych osobowych jest F.H.U. „TUKADO” Krzysztof Osiński z siedzibą przy ul. Wiktora Maksa 12a, 41-907 Bytom.

*

Zapoznałem(am) się z pouczeniem o odstąpieniu od umowy świadczenia usługi prowadzenia konta oraz z regulaminem sklepu Internetowego tukado.pl i akceptuję jego treść.

Wszystkie znaki towarowe, loga, zdjęcia produktów i nazwy producentów znajdujące się na stronach sklepu "tukado.pl", są wyłączną własnością tychże firm i zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.

Tukado.pl to sklep internetowy, który w swojej sprzedaży oferuje najlepsze produkty w niskich cenach takie jak: kotły, grzejniki, podgrzewacze, zasobniki, zestawy solarne, artykuły ceramiczne i sanitarne. W swojej ofercie mamy produkty takich producentów jak: Immergas, Vaillant, Termet, Geberit, Kludi, Duravit, Flowair, Euroheat, Beretta, Terma, Grundfos, Wilo i wielu innych.

Polityka Prywatności