Twoje konto
Dane Zamawiającego
* pola obowiązkowe przy rejestracji
E-mail*
Haslo* Nowe hasło powtórz hasło
Osoba kontaktowa (Imię i Nazwisko)*
Telefon*
Dane do wystawienia faktury
Odbiorca* Osoba prywatna Firma
Imię i Nazwisko*
Pełna nazwa firmy*
NIP*
Kod pocztowy*
Miasto*
Ulica, numer* domu lokalu
Miejsce dostarczenia przesyłki (wypełnij jeśli inne niż na fakturze)
Firma
Imię i Nazwisko
Kod pocztowy
Miasto
Ulica, numer domu lokalu


*

Wyrażam zgodę na umieszczenie swoich danych teleadresowych w bazie firmy "TUKADO" i wykorzystanie ich zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie danych osobowych - t.j. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami. Dane te będą przetwarzane z godnie z Polityką Prywatności oraz wykorzystywane w celu realizacji umów sprzedaży i kontaktu z nabywcą. Dane mogą być przekazywane podmiotom odpowiedzialnym za dostawę zakupionych towarów oraz, w przypadku zakupów na raty, instytucjom kredytującym zakup.

*

Zapoznałem(am) się z pouczeniem o odstąpieniu od umowy świadczenia usługi prowadzenia konta oraz z regulaminem sklepu Internetowego tukado.pl i akceptuję jego treść.

Wszystkie znaki towarowe, loga, zdjęcia produktów i nazwy producentów znajdujące się na stronach sklepu "tukado.pl", są wyłączną własnością tychże firm i zostały użyte jedynie w celu informacyjnym.

Tukado.pl to sklep internetowy, który w swojej sprzedaży oferuje najlepsze produkty w niskich cenach takie jak: kotły, grzejniki, podgrzewacze, zasobniki, zestawy solarne, artykuły ceramiczne i sanitarne. W swojej ofercie mamy produkty takich producentów jak: Immergas, Vaillant, Termet, Geberit, Kludi, Duravit, Flowair, Euroheat, Beretta, Terma, Grundfos, Wilo i wielu innych.

Polityka Prywatności